Cutting Boards
| Item No. | LKCBO20058 |
| Material | Maple |
| Length | 64.2 cm / 25.28 in. |
| Width | 25 cm / 9.84 in. |
| Thickness | 2.2 cm / 0.87 in. |
| MOQ | From 200 pc. |
| Lead Time |
Sample: 7-25 Days Wholesale: 3-15 Days Customization (500-2000 pc.): 25-45 Days Customization (More than 2000 pc.): To Be Negotiated |
| Available Services | Dropshipping, Wholesale, Private Label, OEM |
| Customization | Custom Logo, Custom Packaging |
Related products
-
End Grain Ironwood Cutting Board with Handle and Juice Groove LKCBO20029-30
-
Acacia Cutting Board with Juice Groove and Handle LKCBO20020
-
End Grain Teak Cutting Board with Rounded Corners and Side Handle Indents LKCBO20019
-
Acacia 3-Piece Cutting Board Set with Juice Groove and Rounded Corners LKCBO20012
Get a Quote
Fill in the form below to get a custom quote. We'll get back to you in 2 business days (or less)!












